Czym się zajmujemy?

Jesteśmy wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań dla branży meblarskiej i wykończeniowej. Nasze produkty to nie tylko wysokiej jakości pełnowymiarowe płyty i sklejki fornirowane lecz także nowoczesne strukturyzowane płyty 3DeepWooda a także płyty frezowane.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo nie tylko tradycyjne okleiny naturalne z różnych zakątków Świata, ale również okleiny modyfikowane i odziomkowe, czyli tzw. czeczoty.

Od 2009 roku, z pasją i zaangażowaniem, obsługujemy zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych. Do naszych zadowolonych odbiorców należą mniejsze zakłady meblowe jak i duże fabryki mebli którym dostarczamy rozwiązania dopasowane do indywidualnych ich potrzeb.

Nasza firma z dumą zatrudnia 40 wykwalifikowanych pracowników, gotowych sprostać Państwa najwyższym wymaganiom. Nasza oferta to nie tylko płyty fornirowane, ale również tarcice krajowe i egzotyczne, blaty drewniane oraz obrzeża naturalne.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów !

  • Oddziały CDO

    Izdebnik, Rzeszów, Radomsko, Lublin

Usługi i produkcja

Produkujemy płyty fornirowane w formatach 2500/1250 mm dla sklejek i płyt stolarskich a także 2800/2070 mm dla płyt wiórowych i mdf, które także w tym formacie szlifujemy.

Wykonujemy usługi cięcia płyt na formatki pod konkretny wymiar wraz z możliwością oklejenia krawędzi.

Produkujemy także formatki z oklein naturalnych, które łączymy stykowo. Wykonywane formatki można zamówić w maksymalnym wymiarze 3400×2200 mm.

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju, za pośrednictwem firm spedycyjnych oraz własnego transportu.